View job here

Specjalista ds. Marketingu

Miejsce pracy: Warszawa, Bielany

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Budowanie wizerunku firmy z wykorzystaniem dostępnych narzędzi marketingowych;
  • Prowadzenie profilu marki w social mediach (Facebook, Instagram, LinkedIn);
  • Samodzielne przygotowywanie jakościowego, kreatywnego oraz angażującego contentu;
  • Planowanie, wdrażanie oraz koordynacja strategii marketingowej firmy;
  • Przygotowywanie planów marketingowych w oparciu o strategię firmy oraz trendy rynkowe;
  • Badanie efektywności prowadzonych kampanii, raportowanie wyników, tworzenie analiz, zestawień i prezentacji;
  • Śledzenie trendów i monitorowanie działań konkurencji.

Czego oczekujemy?

  • min. 2-letniego doświadczenia w realizacji projektów marketingowych, w tym: w planowaniu i realizacji komunikacji w mediach społecznościowych;
  • Znajomości programów graficznych (np. Canva) na poziomie umożliwiającym samodzielne przygotowywanie grafik na potrzeby prowadzonej komunikacji w social mediach;
  • Umiejętności pisania (tzw. lekkie pióro), znajomości zasad pisowni języka polskiego oraz redagowania tekstów dostosowanych do różnych grup odbiorców;
  • Umiejętności prowadzenia spójnej komunikacji oraz moderacji treści;
  • Znajomości narzędzia Facebook Business Manager oraz Linkedin Campaign Manager;
  • Umiejętności identyfikacji potrzeb marketingowych organizacji;
  • Bardzo dobrej znajomości programów pakietu MS Office (w szczególności Excel, PowerPoint);
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych, dobrej organizacji pracy, samodzielności i odpowiedzialności za prowadzone projekty;
  • Kreatywności, otwartego umysłu, pomysłowości i aktywności w poszukiwaniu rozwiązań;
  • Chęci zdobywania nowej wiedzy i umiejętności.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin w naszym biurze w Warszawie
  • Multisport, rozbudowany pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie
  • Możliwość kreowania swojego stanowiska
  • Rozbudowany pakiet szkoleń wprowadzających do pracy i doskonalących umiejętności
  • Przyjazny i bezstresowy onboarding – wprowadzimy Cię do pracy w miłej, koleżeńskiej atmosferze,
  • Realny wpływ na rozwój firmy i kierunek działań marketingowych