View job here

Rozwijaj swoja karierę jako

Przedstawiciel finansowy ds. firm

Jesteśmy nowoczesną firmą wyspecjalizowaną w sprzedaży produktów bankowych.

W związku z rozwojem jednego z naszych projektów poszukujemy kandydata na stanowisko Przedstawiciel finansowy ds. firm. Jeżeli jesteś osobą ambitną, systematyczną, lubisz ludzi, chętnie podejmujesz wyzwania i dążysz do zdobywania nowej wiedzy ta oferta jest dla Ciebie.

Twoje zadania:

  •         Aktywne pozyskiwanie firm - jednoosobowych działalności gospodarczych z rynku

  •         Budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z Klientami

Oferujemy:

  •           Umowę zlecenie lub B2B

  •           Podstawę oraz wysokie prowizje uzależnione od wyników

  •           Elastyczne godziny pracy

  •           Możliwość sprzedaży produktów ING Banku Śląskiego

  •           Perspektywę rozwoju wewnątrz struktur firmy

  •           Dostęp do bazy firm – jednoosobowych działalności gospodarczych

  •           Pakiet szkoleń

  •           Benefity – LuxMed oraz Multisport

Nasze oczekiwania:

  •          Doświadczenie w sprzedaży (mile widziana sprzedaż telefoniczna)

  •          Umiejętność planowania i optymalizowania swoich działań,

  •          Chęć samorozwoju i poznawania nowych zagadnień z obszaru bankowości,

  •          Dobra obsługa komputera oraz pakietu MS Office,

  •          Wysoka komunikatywność i proaktywne podejście do powierzonych zadań

  •          Umiejętność prowadzenia profesjonalnych, zgodnych ze standardami rozmów               telefonicznych  i negocjacji,

  •          Mile widziana wiedza na temat produktów kredytowych

  •          Wykształcenie min. średnie.

Informujemy, że kontaktujemy się ze wszystkimi Kandydatami - bo szanujemy Twój czas