View job here

Słowo "księgowość" odmieniamy przez wszystkie przypadki, dlatego szukamy młodszej księgowej / młodszego księgowego do naszego biura rachunkowego.

Jeżeli masz:

  • minimum 6 miesięczne doświadczenie zawodowe w biurze rachunkowym,
  • minimum 6 miesięczne doświadczenie w prowadzeniu KPiR i VAT,
  • wykształcenie kierunkowe

A do tego cechuje Cię:

  • systematyczność, rzetelność i dokładność,
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i zaangażowanie,

To już wkrótce Twój zakres obowiązków może obejmować:

  • księgowanie oraz dekretacja dokumentów zgodnie z przepisami w KPiR
  • ustalanie zaliczek na podatek dochodowy
  • prowadzenie ewidencji VAT oraz sporządzanie deklaracji VAT i obliczanie należnego podatku,
  • opracowywanie zestawień i raportów na potrzeby pracodawcy
  • inne prace z obszaru księgowości
  • weryfikację kodów GTU na fakturach

Oferujemy:

  • szkolenia wprowadzające i rozwijające umiejętności,
  • dowolny rodzaj umowy,
  • pracę hybrydową - częściowo możesz pracować zdalnie, ale czasem zaprosimy Cię do biura na Bielanach,
  • miłą atmosferę pracy, bezstresowy onboarding,
  • cotygodniowe wspólne lunche,
  • Multisport, prywatną opiekę medyczną, wspólne świętowanie urodzin