View job here

Zależy Ci na dobrych zarobkach, a kontakt z klientem nie jest Ci obcy? Masz
doświadczenie w sprzedaży i chcesz rozwinąć skrzydła w firmie, która jest
liderem sprzedaży produktów bankowych?

Nie czekaj – dołącz do naszego zespołu Przedstawicieli Handlowych i już dziś
zainwestuj w rozwój swoich kompetencji.

Co możemy Ci zapewnić?

  • 4 miesięczny Pakiet “Na Start”, dzięki któremu nie martwisz się o finanse i
    możesz bezstresowo wdrożyć się do nowych obowiązków
  • Umowę B2B, która gwarantuje wyższe wynagrodzenie względem innych form
    zatrudnienia
  • Elastyczny czas pracy - Hybrydowo? Nie ma problemu. W biurze? Jak
    najbardziej. Ty decydujesz kiedy i gdzie chcesz pracować
  • Szkolenia wprowadzające oraz wszechstronny Onboarding w pozytywnej
    atmosferze, tak abyś poczuł/a się pewnie na nowym stanowisku.
  • Stałe wsparcie doświadczonego i wykwalifikowanego Dyrektora Rynku, który
    pokaże Ci jak zdobyć jak najwyższe prowizje i zapewnić wysokie wyniki
    sprzedaży.

Jakie czekają Cię zadania?

  • Aktywna sprzedaż produktów bankowych oraz nawiązywanie relacji
    biznesowych z nowymi Klientami
  • Umawianie i prowadzenie spotkań sprzedażowych
  • Rozwijanie bazy nowych Klientów
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych stosunków z Klientami
  • Dbanie o profesjonalny wizerunek firmy

Czego oczekujemy?

  • wykształcenia min. średniego
  • wysokich zdolności interpersonalnych i profesjonalnego podejścia do Klienta
  • zaangażowania i chęci do podejmowania wyzwań
  • organizacji i skrupulatności
  • chęci do założenia działalności gospodarczej lub posiadania własnej